Her kadının bilmesi gereken makyaj hileleri

En harika makyajları yapmanız size birkaç tüyo vereceğiz. Her güzel makyaj yapan kadın mutlaka bu makyaj hileleri arasından birkaçını uyguluyor çünkü. Siz de istediğiniz görünüme hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız işte tüm hileler burada.

Kedi Göz

Eyeliner ile kedigözü yapmak bazı kadınlar için gerçekten inanılmaz zor olmaktadır. Bir gözünüze yapsanız diğerinde ayarını kaçırırsınız. Nasıl bunun ayarını en rahat yakalayabilirsiniz peki? Çok kolay bir yolu var. Gözünüzün ucuna koyduğunuz mini bir kart yardımıyla simetrik kedigözü makyajına sahip olabileceksiniz. Farlarınızı uygularken taştı derdine de böylece girmeyeceksiniz.

Kontür ile harika yüz hatları

Son zamanlarda makyaj hileleri konusunda baş çeken şey tabii ki de kontürleme işlemleri. Bu işlemler sayesinde kimler kimler nasıl değişiyor adeta ağzımız açık izliyoruz. Sizde kontür uygulama işleminde daha yeniyseniz şimdi size söyleyeceğimiz yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzünüzün her iki tarafına 3 rakamını yazacak şekilde kontürü sürün ve bunu bir sünger yardımı ile dağıtın. En basit kontürleme işlemi sadece bir 3 rakamından ibaret.

Dolgun dudaklar için illa botoks mu?

Tabii ki de hayır. Rujunuzu ve nane yağını karıştırarak dudaklarınıza sürün. Bırakın kimse botoks yaptırmadığınıza inanmasın, sizin gerçeği bilmeniz yeterli. Dolgun ve doğal dudaklarınızın sırrı ise sadece nane yağı.

Çatlamış dudaklarda ruj kullanılmaz diyenler buraya

Dudaklarınız belki soğuktan, belki sıcaktan belki de stresten çatladılar. Bu nedenle en sevdiğiniz kırmızı rujunuzu dudaklarınıza uygulayamıyorsunuz. Çünkü parça parça gözükecekler. Bunun da bir çözümü var. Dudaklarınızı nemlendirmek için kullandığınız dudak balmınızı dudaklarınıza sürün. Üzerine istediğiniz renkte ruju sürebilirsiniz. Balm uygulamasından sonra rujunuzun ne kadar kolay uygulandığını görünce siz de şaşıracaksınız.

Bir cevap yazın