Home / Makyaj / Kaşları kalınlaştıracak kür tarifleri

Kaşları kalınlaştıracak kür tarifleri

Uzun zamandır kaşlarda kalın ve doğallık moda. Ama her kaş çeşidi bu modaya uygun olmuyor. Siz de kaşlarınızı kalınlaştırmak, gürleştirmek ve parlak görünmesini isterseniz güzellik salonuna koşmadan önce evinizdeki malzemeleri deneyebilirsiniz. İşte kısa sürede kaşlarını gürleştirecek kür tarifleri.

Soğan suyu

Soğan suyu saç köklerini besler ve güçlendirir, saç büyümesini hızlandırır ve parlaklık katar. Küçük bir soğan alın, ince ince doğrayın ve suyunu sıkın. Bu suyu kaşlarınıza uygulayın ve 5 dakika boyunca masaj yapın. Daha sonra suyla temizleyin.

Süt maskesi

Süt, protein, vitamin B, laktik asit ve kalsiyumu içerir. Kolajen üretimini teşvik ederken kaşlarınızı gürleştirir ve korur. Süte pamuklu çubuk batırın ve kaşlarınızı silin. Sütü kurumaya bırakın, daha sonra durulayın.

Egzotik yağ karışımı

Bu tarifle yalnızca kaşlarınızı değil aynı zamanda kirpiklerinizi de güçlendirip uzatabilirsiniz. Küçük bir şişede, eşit miktarlarda hindistancevizi ve hint yağını karıştırın ve sonra 1 damla avokado yağı ekleyin. Bu karışımı fırça ile kaşlarınıza uygulayın.

About pedro

Check Also

Makyajın Zararlı Etkileri

Makyajın Zararlı Etkileri

Kadınlar makyaj yapmayı sever, bazıları içinse olmazsa olmazdır. Yine de zararlı etkilerini göz ardı etmemek …

Bir cevap yazın

Normal Linkler Burada olucak