Cilt Bakımı
Sorunlu Ciltlere Elma Sirkesi!
Cilt Bakımı
Sorunlu Ciltlere Elma Sirkesi!

İnsanların çoğu, özellikle gençler inatçı aknelerle ile mücadele ediyor. Hormonal değişiklikler, stres, zayıf bağışıklık sistemi ve sağlıksız beslenme gibi..

Cilt Bakımı
Yazın Oluşan Cilt Lekeleri

Sonbaharın gelmesiyle güneşin etkisi azalır ve ortaya çıkan lekeler ile mücadele etmeye başlarız. Leke tedavisinde en önemli nokta öncelikle lekenin doğru tanınması..

Cilt Bakımı
Güneş Gözlüğü Sayesinde Kaz Ayaklarını Yok Edin

Kadınlar için bakışların büyük önemi olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bu yüzden kadınlar genç ve güzel görünmek için göz çevresinde oluşan kaz ayağı..

Cilt Bakımı
Cildiniz İçin Yoğurt Maskesi

Kadınlar için güzelliğin öneminden bahsetmek yersiz tabi. Vücudundaki her bir noktayla ayrı ayrı ilgilenen kadınlar için kuşkusuz en önemli bölge yüzleri. En..

Sıcak Havlu Masajıyla Cildinizi Güzelleştirin!
Cilt Bakımı
Sıcak Havlu Masajıyla Cildinizi Güzelleştirin!

Her kadın cildinin daha güzel olması için çaba sarf ediyor. Cildinin pürüzsüz olmasını kim istemez ki. Bunu yaparken klasik bakım aşamalarının ötesinde,..

Cilt Bakımı
Yazın Güneş Cildinizde İz Bırakmasın!

Yaz aylarında yüksek hava sıcaklıkları ve güçlü güneş ışınlarına maruz kalınması nedeniyle cilt ve genel vücut sağlığı olumsuz etkileniyor. Denize ve..

Ham Bal İle Cilt Lekelerine Doğal Çözüm
Cilt Bakımı
Ham Bal İle Cilt Lekelerine Doğal Çözüm

Bronz bir cilde sahip olmak amacıyla, önlem almadan uzun süre güneş altında kalmak, güneş yanıklarına neden oluyor. Yaz aylarında en sık karşılaşılan cilt..

Cilt Bakımı
Karbonat İle Cilt Bakımı

Herbalist Tarkan Güveloğlu, güzellik tozu karbonatla yapabileceğiniz bakımı anlattı. Cilt güzelliği için değeri fazla bilinmeyen karbonat, aslında her evde, fakat..

Cilt Bakımı
Yazın Cilt Lekelerinden Nasıl Korunulur?

Güneşin zararlı ışınlarının etkisini hissettiğimiz yaz aylarında, cilt sağlığı daha çok önem kazanıyor. Cilt kanserinden lekelenmeye kadar pek ciddi soruna zemin..

Cilt Bakımı
Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel cilt bakımı dediğimizde öncelikle işin uzmanlarından yardım almak çok önemlidir. Cilt tiplerine göre farklı ihtiyaçlar ve bakımlar mevcuttur...

Cilt Bakımı
Tatilde Cildiniz Yaşlanmasın!

Biruni Üniversite Hastanesi Dermatoloji uzmanı Yard. Doç. Dr. Sibel Duysak, tatilcileri uyardı: ''Yaz aylarında değişen iklimsel faktörlere bağlı olarak cildimizde..

Beyonce'un photoshopsuz görüntüleri yayınlandı
Cilt Bakımı
Beyonce’un photoshopsuz görüntüleri yayınlandı

L'Oreal'in reklam kampanyası için objektiflerin karşısına geçen Beyonce'nin photosopsuz görüntüleri ortaya çıktı. İnternet dünyasında 200'den fazla site..

ankara travestileri | ankara travestileri

web tasarım ankara | film izle | firma rehberi rent a car türkiye raf sistemleri ankara

error: Content is protected !!